STRONE PROWADZI
SIEĆ OBYWATELSKA
WATCHDOG POLSKA

biuro@siecobywatelska.pl
UL. URSYNOWSKA 22/2
02-605 WARSZAWA
DESIGN: RZECZYOBRAZKOWE.PL

Organizacjo: zarządzaj efektywnie swoimi kontaktami!

Chcesz wdrożyć w swojej organizacji system CRM, ale nie masz na to środków? Skorzystaj z naszej instrukcji do darmowego narzędzia CiviCRM!

CiviCRM powstał i jest rozwijany z myślą o organizacjach pozarządowych oraz projektach społecznych. Jest narzędziem dostępnym bez żadnych opłat licencyjnych.

Każda organizacja może dostosowywać CiviCRM do swoich indywidualnych potrzeb i rozbudowywać go wraz ze swoim rozwojem. CiviCRM służy do utrzymywania kontaktu, lepszej komunikacji i aktywizowania osób wspierających organizacje pozarządowe i przedsięwzięcia społeczno-rzecznicze. Umożliwia zarządzanie danymi kontaktowymi w organizacji: o pracownikach, wolontariuszach i darczyńcach. CiviCRM tworzy raporty na podstawie danych o organizacji i jej działaniach, wspierając proces ich ewaluacji. Pomaga docierać do odbiorców poprzez kampanie on-line i petycje, a także diagnozować potrzeby poprzez kwestionariusze. Wspiera organizację wydarzeń dzięki narzędziom do rejestracji i analizy danych o uczestnikach, określania poziomu zaangażowania poszczególnych pracowników, wolontariuszy i zaprzyjaźnione instytucje w konkretny projekt.

Stowarzyszenie Homo Faber i Sieć Obywatelska – Watchdog Polska we współpracy z Tomaszem Teodorowiczem zajmującym się testowaniem systemów typu CRM stworzyło Instrukcję Użytkownika CiviCRM, która pomoże Ci samodzielnie wdrożyć ten program w swojej organizacji. Instrukcja stworzona została na podstawie doświadczeń Stowarzyszenia Homo Faber i Sieci Obywatelskiej Watchdog związanych z wprowadzaniem systemu CiviCRM. Zawiera informacje na temat podstawowych funkcjonalności programu oraz opis ich działania.

Korzystanie z instrukcji jest bezpłatne.

Program CiviCRM pobierzesz ze strony: http://civicrm.org.pl/

civiCRM_Instrukcja Użytkownika

civiCRM_Instrukcja Administratora

Dowiedz się więcej o tym, czym jest CRM z naszego webinariumhttp://watchdogportal.pl/watchdog-article/co-to-jest-crm/


Zrealizowano w ramach projektu “Strażnictwo – profesjonalnie i trwale w interesie publicznym” wspartego w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

logos

oraz Trust for Civil Society in Central and Eastern Europe

trust

Patronat:

ngo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Strażnicze kursy online:
  • otwarty kurs internetowy “Na straży”
  • praktyczna edukacja prawna w szkole
  • System Analizy Orzeczeń Sądowych
Poznaj przedmioty inspirowane watchdogami!

Wesprzyj kampanię “Dbamy o lepszą codzienność”.

Monitoruj, kontroluj, działaj!

Sprawdź naszą ofertę edukacyjną.

Baza Inicjatyw Strażniczych

Poznaj polskie projekty, osoby i organizacje watchdogowe.

Strona używa ciasteczek. Polityka prywatności