STRONE PROWADZI
SIEĆ OBYWATELSKA
WATCHDOG POLSKA

biuro@siecobywatelska.pl
UL. URSYNOWSKA 22/2
02-605 WARSZAWA
DESIGN: RZECZYOBRAZKOWE.PL

Cykl spotkań: Szanowne Państwo!

14 kwietnia w Domu innowacji społecznych Marzyciele i Rzemieślnicy odbędzie się dyskusja pt. „Urzędnik – czyli kto tu rządzi?”. Będzie to pierwsze spotkanie z cyklu pt.”Szanowne Państwo!”, który organizowany jest wspólnie z Tygodnikiem Powszechnym. Cykl poświęcony będzie ważnym, wcale nie bieżącym kwestiom związanym z funkcjonowaniem państwa i relacjami z obywatelami.

Kiedy: 14 kwietnia, o godz. 18.00

Gdzie: III piętro Domu Towarowego Bracia Jabłkowscy przy ul. Brackiej 25 w Warszawie

W dyskusji udział wezmą: Jacek Cichocki i Jacek Michałowski, szefowie Kancelarii Premiera i Kancelarii Prezydenta. Rozmowa będzie dotyczyła roli, jaką pełni administracja w obecnej Polsce i jak powinna się ona zmieniać oraz wyzwań jakie przed nią stoją.

Potwierdzenie obecności do 10 kwietnia na adres: biuro@marzycieleirzemieslnicy.pl

Jacek Cichocki – szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, członek Rady Ministrów, wcześniej Minister Spraw Wewnętrznych, Sekretarz Kolegium ds. Służb Specjalnych, dyrektor Ośrodka Studiów Wschodnich.

Jacek Michałowski – szef Kancelarii Prezydenta RP, wcześniej dyrektor programowy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, dyrektor generalny Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, dyrektor Biura Analiz i Studiów w Kancelarii Sejmu.


Marzyciele i Rzemieślnicy. Dom Innowacji Społecznych, to powstające wciąż miejsce, które ma wspierać generowanie, wymianę i rozwój różnego rodzaju pomysłów na innowacyjne działania wpływające na poprawę jakości życia społecznego. W dużej mierze będzie się koncentrować w swoich działaniach na Warszawie, ale nie chce tylko do niej się ograniczać – stąd m.in. pomysł na cykl spotkań “Szanowne Państwo!”.

Inicjatorami powstania Marzycieli i Rzemieślników są Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy S.A., Innovatika, Grzegorz Lewandowski, Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia” oraz Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Strażnicze kursy online:
  • otwarty kurs internetowy “Na straży”
  • praktyczna edukacja prawna w szkole
  • System Analizy Orzeczeń Sądowych
Poznaj przedmioty inspirowane watchdogami!

Wesprzyj kampanię “Dbamy o lepszą codzienność”.

Monitoruj, kontroluj, działaj!

Sprawdź naszą ofertę edukacyjną.

Strona używa ciasteczek. Polityka prywatności