STRONE PROWADZI
SIEĆ OBYWATELSKA
WATCHDOG POLSKA

biuro@siecobywatelska.pl
UL. URSYNOWSKA 22/2
02-605 WARSZAWA
DESIGN: RZECZYOBRAZKOWE.PL

Fundraising dla watchdogów

Ruszył nabór do II edycji kursu fundraisingowego Fundacji Akademia Organizacji Obywatelskich dla watchdogów. Zgłoszenia do 20 czerwca. Gorąco Was zachęcamy do udziału!

Działasz w organizacji, która realizuje działania strażnicze? Przyglądasz się poczynaniom władzy, monitorujesz zmiany prawne, obserwujesz działania biznesu? A do tego zastanawiasz się, jak pozyskać pieniądze na realizację działań? Ten projekt jest dla Ciebie!

Ruszył nabór do II edycji kursu fundraisingowego dla strażników, która rozpocznie się jesienią – zjazdy stacjonarne, kursy online, konsultacje eksperckie i koleżeńskie, wymiana wiedzy i doświadczeń – to wszystko czeka na strażników i strażniczki, które chcą skuteczniej pozyskiwać środki na działania swoich organizacji!

Co się kryje pod nazwą “Kurs fundraisingowy dla organizcji prowadzących działania strażnicze”?

  • 80 godzin nauki w ramach szkoleń stacjonarnych: strategia i zarządzanie fundraisingiem, metody i techniki fundraisingowe, planowanie i realizacja kampanii, uwarunkowania prawne, przegląd i analiza procesów wdrożeniowych w organizacjach
  • samodzielna nauka online oraz przygotowywanie prac domowych ocenianych przez trenerów
  • 5 godzin eksperckich konsultacji na tematy dotyczące fundraisingu
  • przygotowanie planu kampanii fundraisingowej
  • indywidualny dostęp do platformy e-learningowej Kursodrom.pl. (w tym do materiałów dedykowanych wyłącznie uczestnikom kursu)

Uwaga! Uczestnictwo w kursie jest bezpłatne, a osobom spoza Warszawy zapewniamy nocleg i co najmniej dofinansowanie do kosztów dojazdu!

Dla kogo?

Do udziału w kursie zapraszamy osoby zajmujące się pozyskiwaniem środków, które od minimum roku są związane z organizacjami strażniczymi lub realizującymi działania o takim charakterze – podejmującymi zadania społecznego nadzoru nad przestrzeganiem zasad przejrzystości i odpowiedzialności w instytucjach zaufania publicznego i interweniującymi w przypadku łamania lub lekceważenia tych zasad w różnych obszarach – administracji publicznej, samorządowej, ekologii, przestrzegania praw człowieka, biznesu.

Zaczynamy webinarium otwierającym 14 września i pierwszy zjazdem w Warszawie 13-14 września, kończymy – 16 czerwca 2017 r.

Jak się zgłosić?

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana i spełniasz warunki, to:

Potrzebujesz więcej informacji?

„Kurs fundraisingu dla organizacji prowadzących działania strażnicze” realizowany jest w ramach projektu „Niezależne finansowanie – silniejsze organizacje strażnicze” dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Strażnicze kursy online:
  • otwarty kurs internetowy “Na straży”
  • praktyczna edukacja prawna w szkole
  • System Analizy Orzeczeń Sądowych
Poznaj przedmioty inspirowane watchdogami!

Wesprzyj kampanię “Dbamy o lepszą codzienność”.

Monitoruj, kontroluj, działaj!

Sprawdź naszą ofertę edukacyjną.

Baza Inicjatyw Strażniczych

Poznaj polskie projekty, osoby i organizacje watchdogowe.

Strona używa ciasteczek. Polityka prywatności