STRONE PROWADZI
SIEĆ OBYWATELSKA
WATCHDOG POLSKA

biuro@siecobywatelska.pl
UL. URSYNOWSKA 22/2
02-605 WARSZAWA
DESIGN: RZECZYOBRAZKOWE.PL

Fundusze norweskie niezależne od rządu! Podpisz petycję!

Zapraszamy do podpisania listu, w którym protestujemy przeciwko zorganizowanej akcji, jakiej celem jest przejęcie przez polską administrację państwową zarządzania środkami EOG przeznaczonymi na wsparcie rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.

Szanowni Państwo,
Koleżanki i Koledzy,

Zapraszamy do podpisania listu, w którym protestujemy przeciwko zorganizowanej akcji, jakiej celem jest przejęcie przez polską administrację państwową zarządzania środkami EOG przeznaczonymi na wsparcie rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.

W liście apelujemy do rządu Królestwa Norwegii, z którego budżetu pochodzi największa część środków, o pozostawienie zarządzania tymi funduszami w rękach niezależnego operatora, wyłonionego w otwartej procedurze konkursowej. Sprzeciwiamy się także pozbawionym podstaw merytorycznych zarzutom kierowanym pod adresem Fundacji Batorego – obecnego operatora funduszy.

Na podpisy czekamy do czwartku 20 kwietnia br. Po tym terminie list zostanie przekazany Ambasadzie Norwegii oraz do wiadomości Pełnomocnikowi Rządu do Spraw Społeczeństwa Obywatelskiego i Równego Traktowania.

Komitet Organizacyjny
11 kwietnia 2017 roku

List otwarty organizacji pozarządowych w sprawie środków Mechanizmu Finansowego EOG: https://norweskie.org/list

  1. WIADOMO KOMU I CZEMU SŁUZY ,,FUNDACJA bATOREGO,, KTO JEST JEJ ZAŁOZYCIELEM I JAKIE CELE MU PRZYŚWIECAJĄ! TZW.. NIEZALEŻNY,, OPERATOR JAKIM SIE poCZUWA TA FUNDACJA, TO BYCIE NIEZALEZNYM OD NIKOGO? JEDNAK PAN SOROSZ JEST JEJ FUNDATOREM I SpoNSOREM! tO JEMU ZALEZY, ABY BYC DYSpoNENTEM TYCH ŚRODKÓW(MILIONÓW KORON) I ROZDYSpoNOWYWAC TYM ORGANIZACJOM, KTÓRE JAWNIE LUB W SPOSÓB ZAWALUOWANY PRZECIWKO POLSKIM NORMOM, KULTURZE I RELIGI KATOLICKIEJ! tO ONA SpoNSORUJE PARADY RÓWNOSCI I INNE GEJOWSKIE MASKARADY I KOLOROWE TĘCZE, KODY I ,,OBYWATELI RP,, SZARGAJĄCYCH UCZUCIA RELIGIJNE POLAKÓW! JEŚLI NIE RZĄD RP, TO RADA WSZYSTKICH FUNDACJI I JEJ PRZEDSTAWICIELE poWINNE ZDECYDOWAC KTO BEDZIE DYSpoNENTEM TYCH FUNDUSZY!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Strażnicze kursy online:
  • otwarty kurs internetowy “Na straży”
  • praktyczna edukacja prawna w szkole
  • System Analizy Orzeczeń Sądowych
Poznaj przedmioty inspirowane watchdogami!

Wesprzyj kampanię “Dbamy o lepszą codzienność”.

Monitoruj, kontroluj, działaj!

Sprawdź naszą ofertę edukacyjną.

Strona używa ciasteczek. Polityka prywatności