STRONE PROWADZI
SIEĆ OBYWATELSKA
WATCHDOG POLSKA

biuro@siecobywatelska.pl
UL. URSYNOWSKA 22/2
02-605 WARSZAWA
DESIGN: RZECZYOBRAZKOWE.PL

Kierunek na rozwój, czyli jak stworzyć strategię fundraisingową?

Fundraising to nie tylko stosowanie profesjonalnych i różnorodnych narzędzi, ale przede wszystkim stworzenie długofalowego planu działania. Odpowiednie planowanie to pierwszy i najważniejszy przystanek na drodze do stabilnego fundraisingu i stabilnej organizacji.

Czym jest strategia w fundraisingu? Jakie są jej etapy i niezbędne składowe? Jak wyznaczyć sobie realne finansowe cele i skutecznie je realizować?

Do udziału w webinarium zapraszamy szczególnie przedstawicielki i przedstawicieli organizacji realizujących działania strażnicze – takie stowarzyszenia i fundacje, z racji pełnionej funkcji, szczególnie rozważnie powinny planować sposoby pozyskiwania środków. Nie tylko, żeby móc realizować swoje cele, ale i aby nie popaść w konflikt interesów, zależność od darczyńców, sponsorów, grantodawców…

Webinarium odbędzie się 16 czerwca o godzinie 11.00, a ekspertką będzie Anna Kamińska, kierownik Działu Rozwoju i Relacji z Darczyńcami w Fundacji JiM. Webinarium jest bezpłatne, a udział w nim nie wymaga rejestracji. Konieczne będzie tylko podanie imienia i adresu e-mail w momencie wejścia do wirtualnego pokoju.

Jak to zrobić?

Webinarium jest realizowane w ramach projektu „Niezależne finansowanie – silniejsze organizacje strażnicze”. Projekt dofinansowany został ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Strażnicze kursy online:
  • otwarty kurs internetowy “Na straży”
  • praktyczna edukacja prawna w szkole
  • System Analizy Orzeczeń Sądowych
Poznaj przedmioty inspirowane watchdogami!

Wesprzyj kampanię “Dbamy o lepszą codzienność”.

Monitoruj, kontroluj, działaj!

Sprawdź naszą ofertę edukacyjną.

Baza Inicjatyw Strażniczych

Poznaj polskie projekty, osoby i organizacje watchdogowe.

Strona używa ciasteczek. Polityka prywatności