STRONE PROWADZI
SIEĆ OBYWATELSKA
WATCHDOG POLSKA

biuro@siecobywatelska.pl
UL. URSYNOWSKA 22/2
02-605 WARSZAWA
DESIGN: RZECZYOBRAZKOWE.PL

Kurs fundraisingu dla organizacji strażniczych

Fundacja Akademia Organizacji Obywatelskich organizuje intensywny, bezpłatny kurs fundraisingu dla organizacji watchdogowych.

Edukacja zorganizowana będzie w modelu PROMENGO i oznacza łączenie szkoleń stacjonarnych (pięć dwudniowych zjazdów), nauki online oraz praktycznego wdrożenia rozwiązań w organizacji.

Kurs jest realizowany w ramach projektu „Niezależne finansowanie – silniejsze organizacje strażnicze” dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

DLA KOGO?

Do udziału w kursie zapraszamy osoby, które przez minimum rok pracują w organizacjach strażniczych lub realizujących działania o takim charakterze – podejmują zadania społecznego nadzoru nad przestrzeganiem zasad przejrzystości i odpowiedzialności w instytucjach zaufania publicznego i interweniują w przypadku łamania lub lekceważenia tych zasad. W projekcie mogą brać udział zarówno ogólnopolskie jak i lokalne organizacje strażnicze z różnych obszarów – administracji publicznej, samorządowej, ekologii, przestrzegania praw człowieka, biznesu.

DLACZEGO WARTO?

  • 80 godzin nauki w ramach szkoleń stacjonarnych
  • tematy zjazdów: strategia i zarządzanie fundraisingiem, metody i techniki fundraisingowe, planowanie i realizacja kampanii, uwarunkowania prawne
  • dwudniowy zjazd podsumowujący i superwizyjny
  • samodzielna nauka online oraz przygotowywanie prac domowych ocenianych przez trenerów
  • 5 godzin eksperckich konsultacji
  • przygotowanie planu kampanii fundraisingowej
  • indywidualny dostęp do platformy e-learningowej Kursodrom.pl.

WARUNKI UCZESTNICTWA

Rekrutację do projektu rozpoczniemy w sierpniu 2016. Pierwszy zjazd szkoleniowy zaplanowaliśmy na początek października 2016, a ostatni na czerwiec 2017. Zajęcia stacjonarne odbywają się w Warszawie. Osobom spoza stolicy zapewniamy zwrot kosztów dojazdów oraz noclegi. Kryterium stażu pracy w organizacji oznacza umowę o pracę, umowę o współpracy lub inną formę współpracy trwającą minimum 12 miesięcy. W projekcie mogą wziąć udział osoby zajmujące się na co dzień fundraisingiem w swojej organizacji. Więcej informacji na stronie www.faoo.pl Osoba kontaktowa: Piotr Henzler, phenzler@faoo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Strażnicze kursy online:
  • otwarty kurs internetowy “Na straży”
  • praktyczna edukacja prawna w szkole
  • System Analizy Orzeczeń Sądowych
Poznaj przedmioty inspirowane watchdogami!

Wesprzyj kampanię “Dbamy o lepszą codzienność”.

Monitoruj, kontroluj, działaj!

Sprawdź naszą ofertę edukacyjną.

Baza Inicjatyw Strażniczych

Poznaj polskie projekty, osoby i organizacje watchdogowe.

Strona używa ciasteczek. Polityka prywatności