STRONE PROWADZI
SIEĆ OBYWATELSKA
WATCHDOG POLSKA

biuro@siecobywatelska.pl
UL. URSYNOWSKA 22/2
02-605 WARSZAWA
DESIGN: RZECZYOBRAZKOWE.PL

Szkoła doskonalenia dla watchdogów

Ruszyła rekrutacja na VII warsztaty w ramach “Szkoły doskonalenia dla Watchdogów”. Temat warsztatów: Narzędzia zmiany – jak przekonywać za pomocą filmów?

Termin: od 25 kwietnia (godz. 9:00) do 26 kwietnia (godz. 15:00) + obiad

Miejsce: Iława

Prowadzący: Kryspin Pluta

Termin przesyłania zgłoszeń: 13 kwietnia 2016 r. Potwierdzenie najpóźniej 15 kwietnia 2016 r. Liczba miejsc ograniczona.

Kryspin Pluta jest reżyserem, absolwentem socjologii oraz Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, a także Mistrzowskiej Szkoły Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy; jest członkiem Stowarzyszenia Filmowców Polskich. Poza pracą reżyserską prowadzi także warszaty filmowe dla młodzieży. Jego dorobek w bazie Film Polski: http://filmpolski.pl/fp/index.php?osoba=1156917

Informacje praktyczne: Warszaty i noclegi będą miały miejsce w Hotelu Port 110 w Iławie przy ul. Konstytucji 3 Maja 7.

Organizator zapewnia wyżywienie w trakcie warsztatów oraz nocleg z niedzieli (24.04) na poniedziałek (25.04) i z poniedziałku (25.04) na wtorek (26.04).

Nie zapewnia i nie zwraca kosztów dojazdu do Iławy. Osoby, które brały już udział w Szkole Doskonalenia i dla których brak zwrotu kosztów przyjazdu byłby jedyną przeszkodą, mogą ubiegać się o zwrot kosztów, który zapewniony zostanie w miarę możliwości osobom najbardziej potrzebującym.

Dla kogo: Warszaty są przeznaczone dla osób początkujących w tworzeniu filmów. Prezentowane będą podstawowe techniki i zasady tworzenia materiałów audiowizualnych. Uczestniczki uczestnicy proszeni są o przywiezienie ze sobą posiadanych prywatnie lub w organizacji urządzeń, które mają możliwość nagrywania video: smartfonów, aparatów z funkcją kręcenia filmów, kamer. Dobrze mieć ze sobą laptopa. Mile widziane są statywy i mikrofony zewnętrzne.

Zgłoszenia: https://courtwatch.pl/fundacja/biezace-projekty/straznictwo-profesjonalnie-i-trwale-w-interesie-publicznym/szkola-doskonalenia/

W razie pytań prosimy o kontakt z Bartoszem Pilitowskim: tel. 608-084-086, e-mail: b.pilitowski@courtwatch.pl


“Szkoła doskonalenia” jest przeznaczona dla osób zaangażowanych już w działania strażnicze, chcących rozwijać wspólnie swój warsztat i dzielić się swoimi doświadczeniami i wiedzą z innymi strażnikami. Cykl składa się z kilku warsztatów odbywających się mniej więcej co dwa miesiące. Każda zainteresowana osoba będzie mogła zgłosić się na dowolnie wybrane warsztaty bez konieczności udziału w całym cyklu. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, w razie większej liczby chętnych, o przyjęciu na warsztaty decydować będzie poziom zaangażowania w działalność strażniczą kandydatek i kandydatów.

Dokładne informacje o wszystkich modułach projektu wraz z ramowym harmonogramem można znaleźć na stronie lidera projektu – Stowarzyszenia Sieć Obywatelska Watchdog Polska.

Patronat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Strażnicze kursy online:
  • otwarty kurs internetowy “Na straży”
  • praktyczna edukacja prawna w szkole
  • System Analizy Orzeczeń Sądowych
Poznaj przedmioty inspirowane watchdogami!

Wesprzyj kampanię “Dbamy o lepszą codzienność”.

Monitoruj, kontroluj, działaj!

Sprawdź naszą ofertę edukacyjną.

Baza Inicjatyw Strażniczych

Poznaj polskie projekty, osoby i organizacje watchdogowe.

Strona używa ciasteczek. Polityka prywatności