STRONE PROWADZI
SIEĆ OBYWATELSKA
WATCHDOG POLSKA

biuro@siecobywatelska.pl
UL. URSYNOWSKA 22/2
02-605 WARSZAWA
DESIGN: RZECZYOBRAZKOWE.PL

Wspieraj Dziewczyńskie Centrum Mocy!

MOC kobiet zaczyna się od DZIEWCZYNEK. Wesprzyj zbiórkę Fundacji Autonomia i pomóż uruchomić pierwsze DZIEWCZYŃSKIE CENTRUM MOCY.

Dziewczyńskie Centrum Mocy to fizyczna przestrzeń tworzona dla i przez dziewczynki i dziewczyny. Miejsce, w którym mogą bezpiecznie i bez przeszkód odkrywać swoje możliwości i siłę, wzmacniać swoją odwagę, popełniać błędy, pozbywają się poczucia wstydu i bezradności, zaczynają doceniać swoje ciało, uczą się jak podejmować decyzje i wyzwania, przełamują ograniczenia, uczą się, jak budować zdrowe relacje, odnajdują przyjaźnie na całe życie, zyskują wspierające je otoczenie, uczą się samoorganizować i współpracować.

Pierwsze Dziewczyńskie Centrum Mocy powstanie w Krakowie, ale Fundacja Autonomii ma plan – marzy o tym, żeby za rok działały trzy takie Centra w różnych regionach Polski, a za 5 lat kilkanaście – w całym kraju.

Na stronie https://zrzutka.pl/8wpaua dowiesz się. w jaki sposób możesz wesprzeć powstanie tego miejsca. Przeczytasz też, jak będzie działo Centrum, dlaczego jest potrzebne i w jaki sposób pieniądze ze zbiórki uruchomią zupełnie nowe możliwości dla dziewczynek i społeczności, w których żyją.

To co? Dorzucisz się?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Strażnicze kursy online:
  • otwarty kurs internetowy “Na straży”
  • praktyczna edukacja prawna w szkole
  • System Analizy Orzeczeń Sądowych
Poznaj przedmioty inspirowane watchdogami!

Wesprzyj kampanię “Dbamy o lepszą codzienność”.

Monitoruj, kontroluj, działaj!

Sprawdź naszą ofertę edukacyjną.

Strona używa ciasteczek. Polityka prywatności