STRONE PROWADZI
SIEĆ OBYWATELSKA
WATCHDOG POLSKA

biuro@siecobywatelska.pl
UL. URSYNOWSKA 22/2
02-605 WARSZAWA
DESIGN: RZECZYOBRAZKOWE.PL

Fundacja Pokolenia

www: http://fundacjapokolenia.pl/

E-mail: biuro@fundacjapokolenia.pl

BIP: http://fundacjapokolenia.pl/bip/

Telefon: 58 352 45 46

Opis:

Fundacja Pokolenia działa na terenie powiatu tczewskiego , angażując się także w działania ogólnowojewódzkie. Jej celem jest wsparcie młodzieży, a także organizacji pozarządowych i grup nieformalnych. Jest organizacją regrantingową, wspieray liderów lokalnych i młodzieżowych podnosząc ich kompetencje przez szkolenia, spotkania, seminaria. Prowadzi 3 programy stypendialne. Prowadziła program grantowy Aktywator, wspierający młodzieżowe inicjatywy kulturalne.

Przez 10 lat prowadziła Lokalne Centrum Wolontariatu, angażujące młodzież z tczewskich szkół, której zapewniała udział w programach i szkoleniach. Obecnie Centrum jest częścią Fundacji i nadal skupia aktywną grupę wolontariuszy
i wolontariuszek. Prowadzi punkt Eurodesk, informujący o pracy, studiach, wolontariacie za granicą oraz jest zaangażowana w program Erasmus+.

Zrealizowała wiele projektów skierowanych do młodzieży, jej standardowym działaniem jest projekt „Włącznik". Wspiera młodzież budując kompetencje społeczne, zawodowe, komunikacyjne.

Strażnicze kursy online:
  • otwarty kurs internetowy “Na straży”
  • praktyczna edukacja prawna w szkole
  • System Analizy Orzeczeń Sądowych
Poznaj przedmioty inspirowane watchdogami!

Wesprzyj kampanię “Dbamy o lepszą codzienność”.

Monitoruj, kontroluj, działaj!

Sprawdź naszą ofertę edukacyjną.

Strona używa ciasteczek. Polityka prywatności