STRONE PROWADZI
SIEĆ OBYWATELSKA
WATCHDOG POLSKA

biuro@siecobywatelska.pl
UL. URSYNOWSKA 22/2
02-605 WARSZAWA
DESIGN: RZECZYOBRAZKOWE.PL

Dariusz Jezierski, Info-Poster

E-mail: redakcja@info-poster.eu

WWW: http://info-poster.eu/

Facebook: https://www.facebook.com/infopostereu/?fref=ts

O sobie:

Dziennikarz, reżyser teatralny. Działalność strażniczą prowadzę od około 3 lat. Zaczęło się od powziętej informacji na temat działalności gospodarczej jednego z samorządowców. Potem już syndrom obieranej cebuli :)

Opis zrealizowanych działań:

Prowadzę portal informacyjny Info-Poster.eu, jestem stroną lub uczestnikiem w postępowaniach przed Sądem KRS, Wydziałem Nadzoru prawnego ŚUW itp. Tworzę listy kandydatów do Rady Miasta w listopadowych wyborach samorządowych i kandyduję w wyborach prezydenta miasta.

W działalności strażniczej interesuję się:: Diagnozuję patologie i łamanie prawa w zakresie nadzoru właścicielskiego w spółkach z udziałem gminy, monitoruję kwestie gospodarki finansowej miasta ze szczególnym naciskiem na gospodarkę komunalną. Poprzez postępowanie w Sądach KRS i innych organach i instytucjach doprowadzam do przywrócenia ładu prawnego w konkretnym zakresie.

W działalności strażniczej mogę pomóc w:: Doradzctwo w różnego rodzaju "twardych"aspektach gospodarki komunalnej, prawnych aspektach nadzoru właścicielskiego nad spółkami z udziałem j.s.t.

Chętnie przyłączę się do:: Diagnozuję patologie i łamanie prawa w zakresie nadzoru właścicielskiego w spółkach z udziałem gminy, monitoruję kwestie gospodarki finansowej miasta ze szczególnym naciskiem na gospodarkę komunalną. Poprzez postępowanie w Sądach KRS i innych organach i instytucjach doprowadzam do przywrócenia ładu prawnego w konkretnym zakresie.

Dariusz Jezierski, Info-Poster

Strażnicze kursy online:
  • otwarty kurs internetowy “Na straży”
  • praktyczna edukacja prawna w szkole
  • System Analizy Orzeczeń Sądowych
Poznaj przedmioty inspirowane watchdogami!

Wesprzyj kampanię “Dbamy o lepszą codzienność”.

Monitoruj, kontroluj, działaj!

Sprawdź naszą ofertę edukacyjną.

Baza Inicjatyw Strażniczych

Poznaj polskie projekty, osoby i organizacje watchdogowe.

Strona używa ciasteczek. Polityka prywatności