STRONE PROWADZI
SIEĆ OBYWATELSKA
WATCHDOG POLSKA

biuro@siecobywatelska.pl
UL. URSYNOWSKA 22/2
02-605 WARSZAWA
DESIGN: RZECZYOBRAZKOWE.PL

Lech Michalski, tvszerzyny

E-mail: tvszerzyny@gmail.com

WWW: http://straznikprawobywatelskich.blogspot.com/

O sobie:

Z wykształcenia - aktor. Z upodobania - rolnik. Ze względu na wiek - emeryt. Działalnością strażniczą dotyczącą stania na straży praw obywatelskich i gminnej kasy zajmuję się od 2008 r. do czego skłoniły mnie karygodne poczynania miejscowej kliki administrującej majątkiem gminy Szerzyny.

Opis zrealizowanych działań:

Korzystając z prawa dostępu do informacji publicznej zadaję Wójtowi pytania. Na nie satysfakcjonujące mnie odpowiedzi lub ich brak składam zażalenia do SKO lub Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego. Ponadto, pomagam pokrzywdzonym przez biurokrację ludziom w ich ""walce"" z postanowieniami urzędników. Usiłuję organizować mieszkańców do walki z miejscową kliką poprzez zachętę do udziału w wyborach. W 2015 r. przystąpiłem i działam w Stowarzyszeniu RKW-Ruch Kontroli Wyborów-Ruch Kontroli Władzy.

W działalności strażniczej interesuję się:: Interesuje mnie tylko polityka rozumiana jako wspólne dobro, w związku czym - jawność, poszanowanie prawa i jak są wydawane pieniądze ze wspólnej kasy czyli to wszystko czego bardzo brakuje w post-pe-er-el-owskim państwie.

W działalności strażniczej mogę pomóc w:: przystąpieniu do Stowarzyszenia RKW-RKW-RKW, które zajmuje się kontrolą władzy.Moja działalność strażnicza mogłaby wskazać innym strażnikom głowny kierunek, w jakim powinni działać.

Chętnie przyłączę się do:: Chętnie przyłączę się do ludzi (prowadzących działalność podobną do mojej) pragnących utworzyć ogólnokrajową sieć informacyjną dotyczącą korupcji i przekrętów na poziomie gmin.

Linki:

Lech Michalski, tvszerzyny

Strażnicze kursy online:
  • otwarty kurs internetowy “Na straży”
  • praktyczna edukacja prawna w szkole
  • System Analizy Orzeczeń Sądowych
Poznaj przedmioty inspirowane watchdogami!

Wesprzyj kampanię “Dbamy o lepszą codzienność”.

Monitoruj, kontroluj, działaj!

Sprawdź naszą ofertę edukacyjną.

Baza Inicjatyw Strażniczych

Poznaj polskie projekty, osoby i organizacje watchdogowe.

Strona używa ciasteczek. Polityka prywatności